O Firmie

Historia SHARG

Firma powstała w 1991 roku. Działalność rozpoczęła od dystrybucji noży i akcesoriów renomowanych europejskich oraz amerykańskich producentów, w których liderem na rynku krajowym pozostaje do dziś. Ważnym krokiem dla rozwoju firmy było wprowadzenie do sprzedaży wiatrówek. Wkrótce firma uzyskała wyłączność na dystrybucję wiatrówek marki Hatsan w Polsce i kraje Europy Środkowej. Naturalną konsekwencją w rozwoju było uzyskanie koncesji MSWiA na sprzedaż broni i amunicji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Powyższy krok przyczynił się do nawiązania współpracy z jednostkami policji i wojska, co spowodowało powstanie kompleksowej oferty dla służb.

SHARG - wizja

Cel:

- Dostarczać najnowsze technologie, rozwiązania i produkty
- Zapewnić szeroki dostęp do oferty klientom w formie i czasie jakich oczekują.
- Zapewnić pełną informację o oferowanych produktach
- Wykorzystywać najnowsze technologie w procesie obsługi i komunikacji

Wartości:

- Zapewnić kompetentną obsługę
- Uważnie wsłuchiwać się w potrzeby klientów

SHARG - współpraca

Firma SHARG posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych marek. Są to między innymi:
Noże - Spyderco, Herbertz Solingen, Puma Solingen, Extrema Ratio, Muela, Frank Beltrame, MAC (noże nurkowe), Fox, RUI, Martinex Albanoix
Odzież i obuwie: UK Gear, BlackHawk, Seeland, Ecco, Pentagon
Broń czarnoprochowa: Pietta,
Wiatrówki: Hatsan, EKOL-Voltran
Sprzęt do ochrony: ASP, Bonowi, ESP
Amunicja: Magtech, CCI, Alsa, PMC, Federal, Hirtenberger, Americen Eagle, Vinci, Venatum, Imperial,
Optyka: Lensolux, Barska, Horus Vision
 
 
SHARG - konsekwencja

Udział w otwartych i zamkniętych imprezach targowych, wystawy dla służb rządowych, funkcjonariuszy bezpieczeństwa publicznego, jednostek wojskowych, myśliwych, sportowców oraz rynku cywilnego: Europoltech Warszawa, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego Kielce, Hubertus Warszawa, PSI Warszawa, Logistyka Kielce, ExpoShooting, ExpoHunting. Od powstania platformy internetowej dążymy do tego, aby stała się miejscem, w którym klienci mogą w łatwy sposób dokonać zakupów, nie rezygnując przy tym z najwyższych standardów obsługi. Od 25 lat sukcesywnie realizujemy naszą misję oferując Państwu najwyższej jakości produkty renomowanych marek z Polski i ze świata. Doświadczenia zdobyte przez ten czas pozwalają nam stale zwiększać poziom naszych usług. Zapraszamy do współpracy. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel